Spectra S1 Hastane Tipi Süt Pompası

Spectra S1 Hastane Tipi Süt Pompası

Ürün Özellikleri
 • Spectra S1 hastane tipi göğüs pompası güçlü vakum özelliği.
 • LED (dijital) ekran, sessiz çalışma, gece ışığı ve zamanlayıcı, tek tuşla ritme (uyarı modu) geçiş,
 • Sağım esnasında vakum ve ritim ayarı imkanı, masaj modu, kolay taşınabilme özelliği ve BATARYA ÖZELLİĞİ ile konforlu bir sağım imkanı sunar. 
 • İki göğsü aynı anda sağım yapma imkanı sağlar. Spectra S1 hastane tipi göğüs pompası kiralama yapmak için firmamıza başvurabilirsiniz.
Ürün Bilgilendirme

Dijital 12 kademe hassas vakum ayarı yapılabilen dünyada ilk ve tek cihazdır. Basınç ayarlamalarını hafızasında tutabilir. 2 kademe led ışığı vardır. 38-54 arası bebek ritim ayarına sahiptir. Fiziki olarak bebeğin emişine uyarlanmış emiş hareketi olan güvenli,hafif ve sessiz çalışan elektrikli göğüs pompasıdır. Ağrılı ve göğüs ucu yaralı annelerde sağımı rahatlatıcıdır. Sütün ve havanın pompanın pompa sistemine temasını kesinlikle engelleyen hijyenik setiyle kullanılır. Hastanelerde doğum ünitelerinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. Cihaz elektrikli ve lityum batarya ile çalışmaktadır. Anne sütü sağım cihazları sağım setsiz kullanılamaz. Göğüs pompası kiralama yapan her anneye hijyen açısından kendine ait sağım seti kullanması tavsiye edilir.

Ürün Görselleri

Sorunuz mu Var?
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Orkamed
  Orkamed
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?